RN nr 3/2005 Zostań obrońcą życia   autor: O. Bogumił Talarek OFMConv

W każdej minucie i sekundzie, w niezliczonych i nieznanych miejscach, z woli Ojca Niebieskiego dokonuje się cud poczęcia człowieka. Przerażająca jest świadomość, że nie wszystkie poczęte dzieci doczekają się swoich narodzin. Na skutek zmowy rodziców i lekarza zostaną zgładzone, zanim ujrzą ten piękny świat. Dziecko wzrastające pod sercem matki w atmosferze negatywnego stosunku do niego odczuwa zagrożenie i lęk o swoje życie.

Ocalenie nienarodzonego człowieka jest możliwe. Potrzeba tylko zmiany decyzji rodziców, co nastąpi wówczas, gdy matka i ojciec otworzą się na miłość i życie, które temu dziecku przeznaczył sam Bóg. Zaadoptuj duchowo to zagrożone, bezbronne dziecko! Ocal mu życie! Jak cudowną jest świadomość, że my do tego też możemy się przyczynić, podejmując Duchową Adopcję. Nad nieznanym, a wybranym przez Boga dzieckiem otworzymy ochronny parasol modlitwy, wyrzeczeń, postu i ofiary. Przez 9 miesięcy modlić się będziemy o uratowanie go od śmierci.

Nie znamy jego imienia. Nie wiemy, czy jest ono białe, czarne, żółte czy czerwonoskóre. Nie wiemy, kim będzie. Bóg sam to dziecko wybiera i tylko On jeden wie, kim ono będzie. A my... Może kiedyś spotkamy się w zaświatach z ocalonym przez nas Wybrańcem Bożym i będziemy się radować, bo będziemy szczęśliwi. Jak piękne będzie wtedy niebo.

Jeśli jesteś w stanie błogosławionym i szukasz wsparcia, możesz zadzwonić pod następujące numery telefonów:
Telefon nadziei - 0800 112 800 (bezpłatny, pn.-pt. w godz. 15.00-7.00, pozostałe dni - całą dobę)
Jasnogórski Telefon Zaufania - 034 365 22 55 (w godz. 20.00-24.00) Kontakt z Webmasterem: mi3@neostrada.pl